0,613
SkypeFacebookYouTubeGoogle+
Feedback
x
Down to Hell
Down to Hell Kapela
Azid
Azid Kapela
Silent Avenger
Silent Avenger Kapela
Alchemist
Alchemist Kapela
Dukla Vozovna
Dukla Vozovna Kapela
Venca Frank
Venca Frank Fanoušek
David
David Fanoušek
Martin Pavlíček
Martin Pavlíček Fanoušek
IMMER
IMMER Fanoušek
CRUEL
CRUEL Fanoušek
Mighty Sounds
Mighty Sounds Událost
Hard Cafe
Hard Cafe Klub
Tyjátr
Tyjátr Klub
Klub Oko
Klub Oko Klub
Retro Music Hall
Retro Music Hall Klub
x
BRUTALgirl
BRUTALgirl Časopis / Zine
WproGduction
WproGduction Pořadatel
Rock&Pop
Rock&Pop Časopis / Zine
Slush
Slush Hudební label
Bobeš
Bobeš Dopravce
Loco Madness Fest
Loco Madness Fest Festival
FAJTFEST
FAJTFEST Festival
RockFace stage (Masters of Rock)
RockFace stage (Masters of Rock) Festival
Votvírák
Votvírák Festival
Bryan Adams se představí fan.. Bryan Adams se vrací do České republiky. Všechny svoje zásadní hity představí tentokrát v ostravské Ostravar aréně. Koncert bude na sezení s výrazně sníženou kapacitou. Na připr..
Kapitán Demo to (ne)rozjíždí.. Česko-italský umělec, milovník dobrého vína a vytříbeného vkusu Kapitán Demo se během letních dnů začal závodně věnovat specifické motoristické disciplíně zvané Machoparking. Oč ..
Die Antwoord vystoupí už za .. Druhá polovina prázdnin znamená pro jihoafrickou kapelu Die Antwoord vrchol letošní koncertní sezóny. V srpnu vyráží na evropskou část turné, během něhož zavítá i do České republ..
[Rock&Pop 08/18] James Hetfi.. Vlasatý mladík křičící do mikrofonu texty písní, jako je For Whom The Bell Tolls, skoro třicetiletý interpret naléhavé Nothing Else Matters i dnešní elegán s prošedivělou bradkou..
Jaden Smith vydal novou verz.. Mladičký multitalent Jaden Smith minulý rok vydal své první sólo album s názvem SYRE. Nahrávka se těšila velkému úspěchu, a tak se k tomuto výtvoru syn Willa Smithe po nějaké dob..
Loco Loco vydávají kontrover.. Novinka pražské party Loco Loco se jmenuje Zombie a má díky zkušenému režisérovi Allanu Šubertovi, který s kapelou spolupracoval i na jejím prvním videoklipu Chci to všechno, fil..
Soufly informují o chystané .. Soufly oznámili vydání dalšího alba. Ponese název Ritual a fanoušci se ho dočkají v druhé polovině října tohoto roku. Producentem alba je Josh Wilbur a spolupracovali na něm i R..
Zombie, horrový klip z dílny.. Novinka pražské party Loco Loco se jmenuje Zombie a má díky zkušenému režisérovi Allanu Šubertovi, který s kapelou spolupracoval i na jejím prvním videoklipu Chci to všechno, fil..
Aurora přesouvá koncert do v.. Norská zpěvačka přesouvá svůj pražský lednový koncert z Roxy do větších prostor. Datum zůstává stejné, přijede 17. ledna 2019, ale zahraje ve Foru Karlín. Vstupenky zůstávají v p..
Cypres Hill vydají v září no.. Okolo hip-hopové party Cypress Hill bude na podzim rušno, vydává totiž roky očekávanou desku. Na nahrávku fanoušci čekali dlouhých osm let. Aktuálně kapela přináší singl Band of ..
Napsat příspěvek na zeď:
Exit Empire
13.6 18:07
1 0
Deluxe edice alba se třemi bonusy je venku! Poslouchejte na Spotify, Apple Music, apod. Nebo stahujte zdarma zde: exitempire.com/download

Fyzickou kopii s podpisy a grafickým dárkem kupujte na našem shopu: exitempire.com/shop
Dead Daniels
30.5 8:59
0 0
Představujeme vám náš zbrusu novej klip - KARMA:
Enjoy ;-)
Ripper
30.5 8:57
0 0
V říjnu přivezeme australské Black Majesty!
Heizy
2.4 10:14
0 0
Zdravíme Slušnej Kanál. Rádi bychom vás pozvali k poslechu našeho nového videoklipu. :)
STEVE
14.3 21:21
0 0
Na turné s medzinárodnou účasťou vyrážajú 3 susedné štáty - Česko, Polsko a Slovensko. Heavy Metal budú do hláv masírovať Power 5 / Scream Maker a EUFORY . Skús teda na jednom pódiu zažiť Heavík 3 štátov !!! :)
Těšíme se na vás 16. 3. 2018 v Hoffmanově dvoře v Praze - Vinoři! Přijďte si užít náš další samostatný koncert 10 let natvrdo tour!
Právě jsme vypustili do světa nový singl a klip ke skladbě YOUTUBER. Trochu prča, trochu ironie ... tak příjemné pokoukání. Jde o singl z připravované desky Pan Optikum. Užívejte!

VOLUME
14.1 19:27
0 0
Nový singel PRAVÁ TVÁR je tu !!
Sme neskutočne šťastní, že môžeme k tebe opäť vypustiť novú hudbu s úplne novým zvukom !!
Zdieľaj, komentuj, lajkuj ale hlavne užívaj !!
&index=1&t=2s&list=PLQVa_VdhQLpWHcZl82mStpCtRVvt8IkVd
Dead Daniels
10.1 9:36
2 0
Zveme vás na náš výroční koncert v pražském Kainu 26.1.2018! INFO: www.facebook.com/events/314124565752425
Dead Daniels
1.12 10:58
1 0
Vánoční show 22.12. v pražském klubu KAIN!!! www.facebook.com/events/507807659551021 Tam nesmíš chybět ;-)