0,516
SkypeFacebookYouTubeGoogle+
Feedback
x
Madafaka
Madafaka Kapela
Develop Device
Develop Device Kapela
Passion of the Truth
Passion of the Truth Kapela
Killchain
Killchain Kapela
Are You Local?
Are You Local? Kapela
Venca Frank
Venca Frank Fanoušek
David
David Fanoušek
Martin Pavlíček
Martin Pavlíček Fanoušek
IMMER
IMMER Fanoušek
CRUEL
CRUEL Fanoušek
Barrák
Barrák Klub
RC Morrison
RC Morrison Klub
Eleven Club
Eleven Club Klub
Chapeau Rouge
Chapeau Rouge Klub
Pod Palubou
Pod Palubou Klub
x
BRUTALgirl
BRUTALgirl Časopis / Zine
Paranoir
Paranoir Služby
ROCKFACE
ROCKFACE Webový portal
WproGduction
WproGduction Pořadatel
Bobeš
Bobeš Dopravce
Votvírák
Votvírák Festival
RockFace stage (Masters of Rock)
RockFace stage (Masters of Rock) Festival
FAJTFEST
FAJTFEST Festival
Loco Madness Fest
Loco Madness Fest Festival
Němečtí Oomph! v rámci svého.. Jedni z klasických představitelů specifické škatulky s nálepkou Neue Deutsche Härte, kapela Oomph!, která má ve svém rodném listě jako rok a místo vzniku uvedeno 1989 a Wolfsburg..
Premiéra Frankensteina je vy.. RockOpera Praha připravuje adaptaci slavného románu Mary Shelleyové Frankenstein a již nyní je premiéra rockové opery z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest, naplánovaná na 1..
Prahu čeká psychobilly neděl.. Pražský Futurum Music Bar v neděli 24. 3. obsadí dvojice předních světových psychobilly kapel Nekromantix a Rezurex. Příznivce daného žánru tak čeká mimořádný večer. Nekromantix..
Giudi v klipu Tribe pracuje .. Videoklip Giudi a režiséra Tomáše Bláhy se odehrává v prostředí autentických původních maleb barokního zámku Nebílovy na západu Čech. a je v něm obsazen komparz, jehžo pozadí vys..
Slovenský rapper Kali míří d.. Už 22. března vystoupí úspěšný slovenský rapper Kali v pražském Foru Karlín. Zde odehraje společně s producentem Peterem Pannem nové písně z alba Dovi Dopo, představí hosty a viz..
Miro Žbirka v novém klipu př.. Nový singl Mira Žbirky Každý chce byť naj z oceněného Double Alba ve videoklipu připomíná dobu slavného Semaforu a kultovní film Miloše Formana Konkurs, který měl premiéru před p..
Další česká premiéra – do Če.. Hudební festival Colours of Ostrava, který se uskuteční 17 až 20. července 2019, láká návštěvníky na další novinku. Poprvé se v České republice představí španělská zpěvačka Rosal..
Kapela Geronimo pouští do sv.. Autorská kapela Geronimo koncertuje na klubové scéně i na českých letních festivalech od roku 2011, kdy v Praze vznikla. Její songy jsou laděny do pop-rocku, obohaceného výrazným..
Kapela Geronimo pouští do sv.. Autorská kapela Geronimo koncertuje na klubové scéně i na českých letních festivalech od roku 2011, kdy v Praze vznikla. Její songy jsou laděny do pop-rocku, obohaceného výrazným..
Zemřel Jiří „Komín“ Komínek .. Členové souboru Našrot s lítostí oznamují, že v pondělí 4. 3. 2019 zemřel na následky tragické nehody dlouholetý spolupracovník kapely Jiří „Komín“ Komínek (1967 – 2019). Původní..
Napsat příspěvek na zeď:
Check out the new album At least half noise:
soundsofoccupation.bandcamp.com
Grog
2.12 18:47
0 0
Grog
2.12 17:50
0 0
Grog pokřtil svůj nový videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát". Role kmotrů se ujali Ota Váňa z Kabátu, Tonda Rauer z Harleje a Kristýna Sklenářová, choreografka a produkční soutěže Dívka roku. Křtilo se stylově kvalitním pětiletým rumem "Pirates Grog" pocházejícím z karibského ostrova Roatán, který je známý svou pirátskou historií. Velká párty, kterou moderoval známý hudební publicista Jarda Špulák, se uskutečnila v hostinci Na Staré Sokolovně v Praze. Grog zde všem přítomným zahrál i své největší pecky, ale tentokrát netradičně v akustické podobě. Nový videoklip můžete shlédnout na www.grog.cz
Nové CD POETRY IN TELEGRAMS - I, Koheleth! Na bicie hrá Marco Minnemann (GER/USA), na klávesy Paul Ortiz (UK).
poetryintelegrams.bandcamp.com/album/i- ...
Johny Stefecek
2.12 15:53
1 0
Nové CD POETRY IN TELEGRAMS - I, Koheleth! Na bicie hrá Marco Minnemann (GER/USA), na klávesy Paul Ortiz (UK).
poetryintelegrams.bandcamp.com/album/i- ...
Představujeme vám písničku a videoklip Santa Klaus. Náš hudebně-obrazový příspěvek k předvánoční atmosféře. Lehkost, nadsázka, trochu toho rýpnutí a krásné animace. To je náš vánoční "protestsong". Tak si ho užijte! :-)
carnal.diafragma
19.11 19:21
0 0
Live from Mexiko 2018

carnal.diafragma
19.11 19:19
0 0
Live from Mexiko 2018
Dead Daniels
3.10 12:35
1 0
Zítra vyrážíme! 4.10. Krakow, 5.10. Ostrava a 9.10. Praha!!! www.deaddaniels.com/index.php/tour RnR