1,032
SkypeFacebookYouTubeGoogle+
Feedback
x
The Drain
The Drain Kapela
Virtual Void
Virtual Void Kapela
Status Praesents
Status Praesents Kapela
BLUE CAT
BLUE CAT Kapela
Silent Stream of Godless Elegy
Silent Stream of Godless Elegy Kapela
Venca Frank
Venca Frank Fanoušek
David
David Fanoušek
Martin Pavlíček
Martin Pavlíček Fanoušek
IMMER
IMMER Fanoušek
CRUEL
CRUEL Fanoušek
Music Bar Sklep
Music Bar Sklep Klub
Podbrdská hospoda
Podbrdská hospoda Klub
Astacus
Astacus Klub
Na Rampě
Na Rampě Klub
Café Práh
Café Práh Klub
x
Slush
Slush Hudební label
Paranoir
Paranoir Služby
Bobeš
Bobeš Dopravce
Rock&Pop
Rock&Pop Časopis / Zine
ROCKFACE
ROCKFACE Webový portal
Loco Madness Fest
Loco Madness Fest Festival
RockFace stage (Masters of Rock)
RockFace stage (Masters of Rock) Festival
Votvírák
Votvírák Festival
FAJTFEST
FAJTFEST Festival
Klip „2-8-5“ Barbory Polákov.. Loňský videoklip k úvodní skladbě nového alba ZE.MĚ na píseň 2-8-5, který Poláková živě přenášela na svém Instagramu, vznikl na jeden záběr prostřednictvím smartphonu. Právě ten ..
Sto zvířat dvakrát jinak v M.. Kapela Sto zvířat odstartuje svou devětadvacátou sezónu v Praze hned dvěma koncerty v Malostranské Besedě, a to 16. a 17. ledna. Ovšem, oba připravované koncerty se od sebe poněk..
Jestliže je leden, přijedou .. Tradice je tradice. A když si člověk zrekapituluje poslední roky, zjistí, že lednové vystoupení punkrockových veteránů The Vibrators v lednu v Praze se stalo téměř pravidlem. Nej..
Týden ve znamení návratu kap.. Je před námi týden, o němž lze říci, že je ve znamení návratu legendární kapely Dunaj. Od středy 16. ledna má totiž soubor naplánovánu hned čtveřici koncetů. Když se po letech s..
Lana del Rey vydala další si.. Zpěvačka Lana del Rey nedávno vypustila singl hope is a dangerous thing for a woman like me to have - but i have it, tedy další ochutnávku z připravovaného, již šestého studiovéh..
České aktivity na Eurosonic .. Ve dnech 16.-19. ledna 2019 proběhne v rámci showcase festivalu a konference Eurosonic Noorderslag v holandském Groningenu největší přehlídka české hudby v historii. Vystoupí B..
Hudební překvapení minulého .. Po velmi vydařeném singlu Nádech, který stále kraluje jako nejhranější píseň v českých rádiích, vystřelili Like-it s dalším energickým singlem Adrenalin. Pop-rocková kapela z Vys..
MANU: v debutovém singlu vzk.. V polovině prosince pouští do světa alternativně popová kapela MANU: svůj debutový singl s minimalistickým, ale výstižným názvem „NE!“. Seskupení pěti muzikantů původem z Českoli..
Sofian Medjmedj se chystá na.. Zpěvák Sofian Medjmedj oznámil svůj první samostatný koncert, kam pozval několik hostů z řad svých hudebních kolegů. Debutový koncert se uskuteční už 25. ledna 2019 v klubu FAMU...
Bring Me the Horizon varují,.. V rozhovoru pro magazín Kerrang! skupina Bring Me the Horizon naznačila, že její připravovaná nahrávka Amo nebude znít jako cokoliv, co nahrála v minulosti, a fanoušci si ji budo..
Napsat příspěvek na zeď:
Grog
2.12 18:47
0 0
Grog
2.12 17:50
0 0
Grog pokřtil svůj nový videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát". Role kmotrů se ujali Ota Váňa z Kabátu, Tonda Rauer z Harleje a Kristýna Sklenářová, choreografka a produkční soutěže Dívka roku. Křtilo se stylově kvalitním pětiletým rumem "Pirates Grog" pocházejícím z karibského ostrova Roatán, který je známý svou pirátskou historií. Velká párty, kterou moderoval známý hudební publicista Jarda Špulák, se uskutečnila v hostinci Na Staré Sokolovně v Praze. Grog zde všem přítomným zahrál i své největší pecky, ale tentokrát netradičně v akustické podobě. Nový videoklip můžete shlédnout na www.grog.cz
Nové CD POETRY IN TELEGRAMS - I, Koheleth! Na bicie hrá Marco Minnemann (GER/USA), na klávesy Paul Ortiz (UK).
poetryintelegrams.bandcamp.com/album/i- ...
Johny Stefecek
2.12 15:53
1 0
Nové CD POETRY IN TELEGRAMS - I, Koheleth! Na bicie hrá Marco Minnemann (GER/USA), na klávesy Paul Ortiz (UK).
poetryintelegrams.bandcamp.com/album/i- ...
Představujeme vám písničku a videoklip Santa Klaus. Náš hudebně-obrazový příspěvek k předvánoční atmosféře. Lehkost, nadsázka, trochu toho rýpnutí a krásné animace. To je náš vánoční "protestsong". Tak si ho užijte! :-)
carnal.diafragma
19.11 19:21
0 0
Live from Mexiko 2018

carnal.diafragma
19.11 19:19
0 0
Live from Mexiko 2018
Dead Daniels
3.10 12:35
1 0
Zítra vyrážíme! 4.10. Krakow, 5.10. Ostrava a 9.10. Praha!!! www.deaddaniels.com/index.php/tour RnR
VOLUME
16.9 19:57
0 0
PRIATELIA JE TO TU :)
Nový videoklip k piesni PRISAHÁM je konečne na svete !!!

Like and share ;)

www.volumeband.sk

Exit Empire
13.6 18:07
1 0
Deluxe edice alba se třemi bonusy je venku! Poslouchejte na Spotify, Apple Music, apod. Nebo stahujte zdarma zde: exitempire.com/download

Fyzickou kopii s podpisy a grafickým dárkem kupujte na našem shopu: exitempire.com/shop