0,396
Feedback
Sdílet
Sdílet
0
Propojení

Kdo má v oblíbených

x

Sdílet tuto stránku


0

Slušnej Kanál - Ze scény

Webový portal
Napsat příspěvek na zeď:
21.6. v 17:00 Andělská 20 s Pavlem Andělem

Hostem Andělský 20 bude tentokrát bubeník kapely Loco Loco Domink!
+ Čti více
Hostem pořadu Flashback 30.4. bude kapela Cocotte Minute ve 22:00

Aféry, tajnosti, úlety, trapasy, přešlapy, kdo s kým... Jaký je život rockerů když zrovna nehrajou? Flashback je pořad, který to pro tebe zjistí!
+ Čti více
Divokej Bill bude v pořadu Flashback 16.4. ve 22:00

Aféry, tajnosti, úlety, trapasy, přešlapy, kdo s kým... Jaký je život muzikantů když zrovna nehrajou? Flashback je pořad, který to pro tebe zjistí!
+ Čti více
Úterní koncert na Slušnym Kanále ve 20:00 - G3 live in tokyo - Satriani, Vai, Petrucci

Každý týden jeden živý koncert českých i světových kapel. Takže nohy na stůl, něco dobrého k pití a bez řevu fanynek si ho můžete vychutnat na SLUŠNEJ KANÁL TV!
+ Čti více
Alkehol ve Flashbacku 19.3. ve 22:00

Kluci slaví 25 let svý existence velkolepým koncertem v pražské Lucerně s hosty jako Petr Janda, Pepa Vojtek nebo Tři sestry a Lukáš Pavlásek!
+ Čti více
SOUBOJ REBELŮ v Plzni!

Další zastávkou Souboje Rebelů bylo plzeňské DEPO. Akce se bohužel musel obejít bez nemocného Alberta Kronka a hitů kapely KERN. Začátek akce tedy odstartoval Miloš Dodo Doležal a to ve velkém stylu. Zazněli písně jak ze sólové dráhy jako třeba balada  Soudím s neuvěřitelným několikaminutovým sólem na kytaru ve kterém DODO dokazuje, že je absolutní špička v ...
+ Čti více
FOTOREPORT: Kryštof Srdcebeat Club Tour 2016

I na podzim vyrazili Kryštof do klubových prostor s novou show inspirovanou halovým turné k albu Srdcebeat. V sobotu 3.12.2016 vyrazila kapela do Třeboně. Jak to vypadalo na místě? Projekce, nový design scény, speciální efekty… To zachytil hledáček Jitky Jíchlové!
Kryštof vyráží na Srdcebeat Club Tour 2016!
KRYŠTOF finišuje s přípravami halového turné k albu Srdcebeat!
Kryštof vydává nové album Srdcebeat!


+ Čti více
Eddie Stoilow uzavřeli letošní Jupiter Tour křestem desky

Poslední koncert v letošním roce si kapela Eddie Stoilow opravdu užila a zároveň tak završila svoje Jupiter Tour.
 
Na začátku koncertu kluci své fanoušky delší dobu napínali, než se vřítili na podium, o to velkolepější byl však jejich nástup. Během dvouhodinového koncertu odehráli své osvědčené hity, ale samozřejmě se dostalo i na novinky z alba Jupiter.
 
Zvláštním ...
+ Čti více
Slovenský TOPFEST 2017 už má první potvrzené kapely!

Organizátoři TOPFESTu, největšího slovenského rockového festivalu, už zveřejnili jména prvních dvou zahraničních kapel, které potvrdili svoji účast. Na letišti v Piešťanech vystoupí ve dnech 30.6. a 1.7.2017 Bastille, kapela, která vznikla v roce 2010 a Skindred.
 
Organizátoři se chtějí v roce 2017 vrátit ke kořenům, tam, kde začínali před 14-ti lety. A z nálepky rockový festival ...
+ Čti více
V PŘÍBRAMI E!E ZAVZPOMÍNAJÍ NA SVÉHO INDIÁNSKÉHO BRATRA BAKČU

16.12. 2017 tomu budou už tři roky a den, kdy zemřel spoluzakladatel punkové kapely E!E Petr Bakča Bakalerov – k tomuto výročí chystají v Příbrami v Music klubu Aréna pozdrav do věčných lovišť v obsazení kapel Compromysh, VHS, Nástroj snahy a samozřejmě kočovných spolubojovníků E!E.
 
Kapela E!E je snad už domácí v každém městě, Příbram však ...
+ Čti více