0,540

Vítáme Vás na Rockface,
kde komunikace je naším cílem.

Jsme komunitní web rockové a metalové hudební scény, kde najdete databázi koncertů, kapel, hudebních podniků, firem a dalších služeb. Přinášíme vám možnost sdílet vaše projekty, zprávy a pocity na píspěvkové zdi v podobě chatu.
Začněte nyní.

Přihlášení


- nebo -

Registrací získáte mnoho výhod a získáte přehled o české a slovenské hudební scéně.

  • Vytvořte si vlastní profil vaší skupiny, pořadatele nebo klubu, jako skvělou prezentační stránku.
  • Možnost přidání a propagace vašeho koncertu, festivalu, motosrazu a dalších.
  • Výhody u VIP propagačních balíčků. (Časopis Rock&Pop, Helpmusic, reklamní spot Slušnej Kanál Tv, bannerová propagace na Rockface a další.
  • Jako našeho člena Vás čeká možnost speciálních slev v našem ESHOPU, kde je možné zakoupit CD, trika kapel a vstupenky na koncerty.
  • Pokud budete chtít, budeme vám zasílám všechny novinky a události ohledně dění na Slušnej Kanál Tv, spolu s výčtem nejzajímavějších koncertů na další měsíc.

Aktuálně nejsledovanější

Profily, které vás v tuto chvíli nejvíce táhnou.
Dymytry
Dymytry
MetalCraft
MetalCraft
Dead Daniels
Dead Daniels
D.N.A.
D.N.A.
Top Sekret
Top Sekret

Rockface příspěvky

O čem se zrovna na Rockface mluví.
Kapela Smola a Hrušky vydala nový videoklip!

Slovenská skupina Smola a Hrušky vydala nový videoklip. Po písničkách Mary, Utekám nebo Cigareta to tentokrát vyhrála pro kapelu neobvykle popová písnička Profesor lásky. Autorem je fortman kapely Jozef Spoko Kramár a textař Vlado Krausz.
 
Děj se odehrává na svatbě mladého páru. Hlavní roli ženicha zahrál kytarista Lukáš Pavelka. Po obřadu přichází na řadu hod kyticí, ...
+ Čti více
David Koller se svými Friends rozproudili pražský Staropramen!

Davida Kollera s kapelou jsem slyšela naživo přibližně před třemi a půl lety na jeho akustickém turné a řekla si, že to rozhodně nebyl poslední koncert, který chci navštívit. Povedlo se mi to v pátek 16.9.2016 v Praze, kde vystoupil se svými Friends v areálu Staropramenu.
 
V půl šesté se otevřely brány pivovaru. Stála jsem se svým fotografem hned u vstupu, ...
+ Čti více
Kamera open air festival nalákal diváky na UDG a Xindla X

V sobotu navštívilo pražské Tillého náměstí na Barrandově několik set diváků.  Konal se zde první ročník Kamera open air festivalu. Ten byl rozdělený na dvě stage. Malá stage (ta byla zdarma), patřila nejen dětem, ale i dospělí si přišli na své.  Začneme ale pěkně od začátku.
 
Už od pátku i bylo jasné, že si z nás počasí bude dělat legraci. ...
+ Čti více
Den Ježka vyvrcholil vystoupením kapely No Name!

Skvělé pivo z pivovaru, bohatý hudební program, komentovaná degustace i prohlídky pivovaru, to vše v jeden den na jednom místě.
 
Za deštivého počasí jsem se v sobotu 17.9.2016 vydala na Den Ježka do Jihlavy. Protože počasí opravdu moc nepřeje, ve 13:45 hodin, těsně před začátkem, je pivovar poloprázdný. Návštěvníci jsou schovaní ve stanech a atmosféra je smutná.
Blíží ...
+ Čti více
Aleš Brichta po roce opět v Berouně

Aleše Brichtu není třeba dlouze představovat. Bývalý zpěvák kapely Arakain, textař, skladatel a také výtvarník. Nyní vystupuje se svou vlastní kapelou Aleš Brichta Project. Do Berouna se vrací po roce a to 19.11. Rozhodně má co nabídnout. Kromě svých  klasických pecek se můžete těšit i na ty nové z druhé řadové desky Anebo taky datel, který ...
+ Čti více
Tomáš Klus rozjíždí RECYKLUS Tour 2016

Tomáš Klus se vrací na podia se svou kapelou Cílová skupina v rámci Recyklus Tour 2016. A písničky, které znáte z jeho podání, můžete uslyšet ve zcela novém kabátě. Playlist mu vybrali sami fanoušci a obsahuje průřez jeho tvorby od roku 2008. Objeví se známé melodie z nejstarší desky Cesta do záhu(d)by, ale i z té ...
+ Čti více
Rock&Pop
včera v 20:18
0 0
Kapelu Sto zvířat čeká na podzim jejich dvoutisící koncert

I po prázdninách pokračuje skupina Sto zvířat ve svém celoročním Ministerstvo mýho nitra tour, tedy turné k aktuální desce Ministerstvo mýho nitra. Jeho podzimní část zatím v diářích členů kapely zaplnila dvacet okének a některé další termíny pravděpodobně ještě přibydou.

N...

+ Čti více
Rock&Pop
včera v 14:19
0 0
PJ Harvey v říjnu zavede pražské publikum do komunity naděje

Legendární britská písničkářka PJ Harvey se vrací do České republiky, kde 13. října v rámci koncertu v pražském Forum Karlín představí své aktuální album The Hope Six Demolition Project. Jednotlivé písně z této desky zavedou posluchače do míst po celém světě. PJ Harvey v nic...

+ Čti více
Rock&Pop
23.9 18:15
0 0
Pražští pop-funkoví Megaphone mají vzpomínkový letní videoklip

Pražská pop-funková kapela Megaphone připravila s nastupujícím podzimem svůj druhý videoklip, tentokrát k novince Rosie, se vzpomínkovou ryze letní náladou a atmosférou.

Jeho komorní křest proběhl na začátku září v klubu La Loca (za účasti brněnských Ghost Of You). A ti, co...

+ Čti více
Rock&Pop
23.9 11:15
0 0
Vyhrajte 2 vstupenky na Ben Harper

Mistři osobitého spojení rocku, blues, folku a R&B - Ben Harper & The Innocent Criminals vystoupí poprvé v České republice! Spolu s nimi se v roli předskokanů představí The Jack Moves.

Ben Harper & The Innocent Criminals pokračují v úspěšném návratu na koncertní...
+ Čti více
Přidejte vlastní příspěvek

Kapely s pevnou pozicí

Interpreti, kteří u nás zakotvili
13
Matahari
1
Dead Daniels
8
Loco Loco
15
Artery
3
MetalCraft
2
Dymytry
2
BLUE CAT
9
D.N.A.
5
Breed
4
IDIO&IDIO